İlk İslami Süper App
Tayyab, benzersiz mobil uygulamasıyla günlük İslami ihtiyaçlarınızın birçoğunu yardımcı oluyor; ön *ödemeli Tayyab kartları ile günlük finansal işlemlerinizi İslami normlara uygun, kolay ve rahat bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.
Misyonumuz
Misyonumuz, yenilikçi ürün ve hizmetler sunarak Müslümanların günlük İslami yaşamlarının iyileştirilmesine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır
Tayyab ön ödemeli dijital/fiziksel kartlar, hangi dinden olursa olsun herkesin rahatlıkla kullanabileceği, ödemelerinizi kolayca yapmanızı sağlayacak modern ve etik çözümler sunan bir kart hizmetidir. Taraflar arasındaki temsilcilik ilişkisi uyarınca kullanıcılara sunulan ödeme ve elektronik para hizmetleri kapsamında ihraç edilen sanal ve/veya fiziki ödeme araçlarının sahibi SiPay'dir.
Müşterimiz olmak için şubeye gitmenize gerek yok. Tayyab mobil uygulamamızı indirmeniz ve sizden istenen gerekli bilgileri girerek online kayıt olmanız yeterli. Tayyab kart başvurunuz ve adınıza açılan hesabınız onaylandıktan hemen sonra manevi ve etik değerlerinize göre para transferi yapabilir, online alışveriş yapabilir, kişisel mali durumunuzu yönetebilirsiniz.
Tayyab mobil uygulamasında, müşterilerimizin İslami yaşam tarzlarına uygun, başta namaz vakitleri olmak üzere Müslümanların günlük ihtiyaçları için gerekli birçok pratik kaynak ve bilgiyi sağlıyoruz. Kullanıcılarımıza, uygulamamızı benzersiz kılan en ünlü Türk müezzinlerinden özel olarak kaydedilmiş ezanları dinleme fırsatı sunuyoruz. Ayrıca Tayyab mobil uygulamasında İslami konulardaki sorularınıza cevap alabilirsiniz. Tayyab Dergisinde İslami konularda eşsiz değerli makaleler bulabilirsiniz.